| minteuandedouaori a întrebat:

A fost vreme rea in zona mea si laptopul imi era pornit si a traznit undeva in zona si acum laptopul nu-mi mai porneste deloc oare s-a ars? de mirosit nu miroase a ars. ideii?

7 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Scoate-i bateria si pune-o inapoi.

| Ghost a răspuns:

Stai ba linistit ca nu ai nimic eu am stat cu Pc pornit cand trasnea de rupea si nu am nimic

| yasser25 a răspuns:

Cred ca a fost stapanit de forte melefice, incearca cu o sedinta de exorcizare!

| pappzoltan17 a răspuns:

Da,si eu asa cred, poate s-a ars ceva sau scoate bateria si pune-o inapoi si vezi atunci. Daca nu du-l la un service sa il vada.happy

| emosoul a răspuns:

Sigur s-a ars, cauta si tu pe cineva experimentat sa iti spuna.

| VlaDtz99 a răspuns:

Da pe la scoala megi? in fine uita-te la incarcator sau daca nu la reparat cu el!

| BogZzyY a răspuns:

Pai daca s-a oprit exact cand a trasnit, inseamna co s-a ars