| MyrraMeUnPocco a întrebat:

Heeey! Voi v-ati mirosit vreodata sub unghii?thinking Ati vazut ce urat miroase? Oare de ce?frustrated

Răspuns Câştigător
| ღBrokenツAngeℓღ a răspuns:

Nu...dar interesanta intrebare...happyhappy Daca ai probleme cu chestia asta du-te la un medic.

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Ciuperca unghiei happy sunt multe unguente pentru problema asta la farmacie.

| SunnyDay88 a răspuns:

Interesante preocupari ai. poate ar trebui sa-ti cauti un hobby ceva...

| Ceriik a răspuns:

Cred ca tu ai o problema.

| MyrraMeUnPocco explică (pentru Ceriik):

Nu am!winking
ce ti se pare asa anormal la intrebarea asta? Ti-e ciuda ca ti-ai mirosit unghiile, si put?frustrated straight face

| Florifl0 a răspuns:

Normal depinde unde le bagilaughing)))))))))