| Bianca_6401 a întrebat:

A ROG SA MA AJUTATI! sad
Imi apare asa : urmatorul plugin s-a inchis cu o eroare shockwave flash
Cand vreau sa ma uit la filmulete sa ascult muzica pe trilulilu sau altceva.
Am instalat dar nu merge am instalat de multe ori si deja m-am saturat
Va rog sa ma ajutati : sa imi dati link si sa explicati fiecare pas pe care l-ati facut ca sa imi rezolv problema
P. S. Folosesc Google Chrome

Răspuns Câştigător
| yosvlad a răspuns:

Instaleaza flash playerul de aici http://www.adobe.com/support/flashplayer/downloads.html inchide si browserul in timpul instalarii

1 răspuns:
| Arianaaa33 a răspuns:

Asta e si problema! Si eu am folosit Google Chrome pana acum cateva zile.Si a inceput sa faca figuri.printre care era si problema ta!happyMi-a mers foarte bine google Chrome vreo cateva luni.dar acum nu stiu ce are! Deci. raspunsul meu este sa folosesti unul din browseu`rile Mozilla sau Operawinking