| lya18 a întrebat:

Am Google Chrome iar de obicei imi merge rapid, dar sunt si multe momente cand mi se incarca foarte greu! pe urma imi apare ceva cu " Plugin Shockwave s-a inchis cu eroare, il opriti? " Ce sa fac?

1 răspuns:
| AndreiAndreiP a răspuns:

Pai cheama pe cineva care se pricepe la calculatoare pentru ca pluginul este un program pentru a putea folosi ceva anume dar tu nu il ai trebuie sa il descarci si sal activezi asa ca cheam pe cineva care stie