| monica95 a întrebat:

A-şi vrea sa vorbesc cu ceva rude din America pe Skype. Am primit scrisoare de la ei, şi au zis ca ne-au trimis mesaj pe skype, dar noi nu am primit nimic, şi noi le-am scris da nici ei nu o răspuns : e posibil ca nu se poate vorbi din România pana în America (pe alt continent)?

5 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Mai intai verifica id-ul de skype si apoi vezi sa fiti online in acelasi timp, personal nu am folosit skype niciodata si nu prea stiu sa-ti dau detalii!

| anca_3211 a răspuns:

Grija la ortografie, draga mea!

| MikyMi a răspuns:

Se poate comunica si in alta tara!
Poate ati bagat unul din voi id-ul gresit.reincercati ca merge!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da.
Alt ceva ce sa se intample?
Eu iti urez succes sa ajungi sa vorbesti cu ei!
pa!

| monica95 explică:

Id sunt corect scrise:d