| R0N3N a întrebat:

Acest laptop este bun de Gaming?
http://www.cel.ro/......35m-2gb-l/
Dau funda la cine ma ajuta cu aceasta nedumerire :D
Scuzati-mi categoria =))

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

E 'bunicel'! Am recomandat si eu laptopul acesta in cateva postari mai vechi! Are un raport calitate/pret foarte bun. Daca avea si o placa video dedicata era si mai bine pentru gaming.
Mai ieftin il gasesti aici
http://www.unomag.ro/.........--87011

| R0N3N explică (pentru neluL):

Are placa video dedicata de 2GB si multumesc de raspuns big grin
Multumesc si de acel site big grin

| neluL a răspuns (pentru R0N3N):

Nu are placa video dedicata! Are placa video cu memorie dedicata! E diferenta! Multa lume face confuzie intre o placa video dedicata si o placa video cu memorie dedicata! Doar memoria este dedicata. In fine, e bun laptopul si dealtfel pretul.

| R0N3N explică (pentru neluL):

Am inteles...chiar nu stiam.Multumesc big grin

7 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

E foarte bun pentru gaming cu cei 8 gb ram si placa video de 2 gb.

| R0N3N explică (pentru maryusmono):

Multumesc de raspuns maryusmono...mi-ai dat mai multe raspunsuri..esti activ pe TPU.Multumesc big grin happy

| icEmaN10 a răspuns:

Este intre in general daca vrei pentru jocurii iti trebuie o placa video cat mai mare si GB-ram cat mai multi deci asta o sa ridice pretul al 2700 leiwinking

| R0N3N explică (pentru icEmaN10):

Tin sa te anunt ca are 8GB rami si o placa video dedicata de 2GB rami happy