| asulalex a întrebat:

Acum 9 zile am dus la flanco un laptop la garantie, si am primit de la ei o foaie cu care sa il iau inapoi, in cursul acestor 9 zile am primit 3 mesaje de la "Depanero", 1- au inceput procesul de reparare 2- au comandat piesele 3- fisa service a fost finalizata cu statusul REPARAT, al 3 lea ieri, al treilea mesaj inseamna ca pot merge sa il ridic de la flanco?

3 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Teoretic da.
Prectic e posibil sa il iei acasa atat de stricat precum l-ai dus.

| GanduriDeCafea a răspuns:

In principiu ar trebui sa fii sunat de catre cei de la Flanco sau sa iti dea pe mail mai multe informatii.