| DaicuIonut a întrebat:

Bună am cumpărat un Ceas Smartwatch T8 G-Sensor, și nu știu sa îl pornesc ori este ceasul stricat ma poate ajuta cineva dau funda

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

„și nu știu sa îl pornesc ori este ceasul stricat".
Păi nu e clar? Nu stii sa-l pornesti, ceasul nu are nimic.
Poate trebuie incărcat, daca stii cum sa o faci.
Nu degeaba ii spune smart, că e mai smart decat multi care il folosesc.

| DaicuIonut explică (pentru darrio2007):

La m lăsat toată ziua la încărcat și tot nu pornește și TPU e ca să ajuți lumea nu să o iei la misto

| darrio2007 a răspuns (pentru DaicuIonut):

Tine apasat mai mult pe buton, 2-3 secunde. Ar trebui sa porneasca.

| Korkodeln a răspuns:

Intai asigura-te ca este incarcat complet si cablul microUSB e bine infipt in ceas si incarcator, eventual incearca cu alt cablu de acelasi tip, multe dispozitive din China nu mai vin incarcate de loc in ultimul an si la modelul asta se pare ca bateria nu tine prea mult.

Dupa ce e incarcat tine apasat 2-3 sencunde pe butonul din dreapta sus ca sa il pornesti.

| DaicuIonut explică (pentru Korkodeln):

Lam pus la încărcat cu încărcătorul lui și l-am lăsat aproape toată ziua dar degeaba tot nu pornește