| RockPrincess a întrebat:

Ajutati-ma! de ce cand deschid un tab nou, acesta se deschide automat cu un link si ce pot sa fac astfel incat acesta sa fie gol in il deschid (si linkul respectiv nu e pagina mea de start!)

3 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Intri la unelte-optiuni-general- si unde scrie "cand firefox porneste" selecteaza "arata o pagina goala"

| solumaam a răspuns:

Uite raspunsuri aici:
http://www.tpu.ro/......-de-la-un/
A fost greu sa faci ce te-am invatat in intrebarea anterioara legata despre aceea-s problema?
Si am vazut ca au mai raspuns si altii!
Daca ai nelamuriri poti intreba aici pentru ca este simplu si pentru un copil.

Răspuns utilizator avertizat