| ubhgyfytddtfhfgdf a întrebat:

Ajutati-ma sa inteleg 1. Adauga o Pagina Facebook in sectiunea Adauga Pagina Facebook.
2. Acceseaza sectiunea Like-uri Facebook!
3. Pentru a putea contoriza numarul de like-uri acordate de tine, este necesar sa acorzi accesul aplicatiei GO Social YO! la profilul tau public si like-uri
Aceasta aplicatie poate fi gasita la Centrul de aplicatii > Aplicatiile tale in Profilul Facebook, de unde o puteti sterge in orice moment
Dupa cum se observa, aplicatia GO Social YO! se gaseste pe serverele Facebooktongueoti da like altor Pagini Facebook inscrise de alti utilizatori ai platformei GO Social YO! Pentru fiecare like acordat vei primi numarul de puncte afisat. se numeste GoSocialYo! pentru a face mai multe like-uri pew facebook.

3 răspunsuri:
| ZaraZaraPerlin a răspuns:

Si la ce vrei sa te ajut?

| ubhgyfytddtfhfgdf explică (pentru ZaraZaraPerlin):

Nu inteleg ce vrea sa spuna ca nu imi merge

| ZaraZaraPerlin a răspuns (pentru ubhgyfytddtfhfgdf):

Sa iti faci o pagina?