| Sheridanx a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Acumulatorul meu de energie pentru.laptop s-a ars. Am altul, dar am o mare problema cu el. Nu incarca laptop-ul decat cand acesta este stins. Iar cand este aprins, il incarca pentru 2-3 secunde, dupa care nu mai incarca. Aveti idee ce as putea sa ii fac sa mearga cum trebuie? macar temporar.

1 răspuns:
| vatif a răspuns:

S-ar putea sa functioneaza daca ii dai un hard-reset, adica scoti bateria si apesi concomitent pe urmatoarele butoane: CTRL+ALT+DEL+butonul aprindere. Tine apasat 10secunde. Dupa aceea pune bateria la loc, da-i drumul laptop-ului si baga-l in priza. - sursa: http://vatif.com/cum