| keepa a întrebat:

Ajutati-ma va rog. ce problema poate sa aiba routeru meu de nu merge? l-am introdus in priza(incarcatorul ala) si se aprinde doar un beculetz portocaliu si ramane asa...sau daca in scot si in troduc repede se face verde dar nu se mai aprinde niciunu(ma refer la cel de la net):-

1 răspuns:
| virusalbviolet a răspuns:

Uita`te sus pe carcasa daca cumva nu are un buton pe care scrie stand-by. apasa`l si ar trebui sa isi revina.bye si sper ca te-am ajutat wave