| keepa a întrebat:

Ajutati-ma va rog. ce problema poate sa aiba routeru meu de nu merge? l-am bagat in priza(incarcatorul ala) si se aprinde doar un beculetz portocaliu si ramane asa...sau daca in scot si il bag la loc repede se face verde dar nu se mai aprinde niciun beculetz(ma refer la cel de la net, stiti ca e unu cu semnal ceva cu 3 liniute si ink unu cand bagi firu de la net, ieri s-a aprins doar cel cu 3 liniute si cel de la baterie si cand am bagat firu de la net era portocaliu si l-am scos din priza si cand l-am bagat iar ciuciu si asa imi face d atunci)sigh

2 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

A functionat vreodata? poate a primit un hard reset si trebuiesc rrefacute setarile.

ce model de router ai? salut.

| keepa explică:

Da, a functionat si s-a orpit din functionare brusc...neatins

e de la D-LINK->DIR-615... e tot c scrie pe el.eu nu ma prea pricepbig grin