| ionel27ro a întrebat:

Ajutati-ma va rog frumos si pe mine sa scap de eroarea ce imi apare cand se deschide yahoo messenger:msvcrt.dll.mentionez ca am incercat sa o sterg din sistem 32 dar nu imi da voi, iar daca sa zicem ca se sterge apare din nou pe loc.multumesc anticipat pentru ajutor

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Msvcrt.dll este un fisier de sistem, dezinstaleaza yahoo cu Revouninstal si reinstaleaza-l.

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Reinstaleaza si baga versiunea noua (11).Ai ceva corupt prin folderul yahoo messenger.O reinstalare sigur rezolva problema.

| PoWRObert a răspuns:

Dezinstaleza mussengerul si instaleaza-l din ou merge sigur ca asa am patit si eu... bafta