| Crosss a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Mi-am cumparat recent un Galaxy S4 Mini,si de exemplu pun sa ascult o piesa si merge,dar daca intorc telefonul cu camera foto in sus (cand e cu ecranul in sus merge),piesa se pune automat pe pauza. Nu stiu daca intelegeti la ce m-am referit, dau funda!

Răspuns Câştigător
| CrazySunshine a răspuns:

Asta e o functie a lui S4 trebuie sa mergi la setari si sa dezactivezi functia Smart Pause.....cauti acolo smart pause, si alea si dezactivezi.

1 răspuns:
| justyoung9 a răspuns:

Probabil ca tlefonul considera ca tu vrei sa faci o poza sau, pur si simplu, se atinge ecranul tactil, atunci cand il intorci...