| manele20123onlinelolxdxdmwtf a întrebat:

Ajutooor! Am un Samsung Galaxy 5 si din greseala am sters app sistemului cu TitaniumBackup. Mi-a dat erroare si am inchis tel.Cand am incercat sa-l deschid aparea sigla samsung si dupa aia ce android dar se bloca si arata in continuu sigla android. Ce sa fac? Pot sa-l restartez?

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Du-l la un service ...nu prea cred ca mai ai ce sa ii faci!

| fuckThisLife a răspuns:

Baga din nou sistemu in tel...

| maria_4557 a răspuns:

Si eu am patit la fel doar ca eu nu an sters nimic mi s-a inchis si acum cand vreau sal aprin stau butoanele aprinse ecranu negru si vibreaza, tu ai reusit sa ti_l faci, daca da spune-mi si mie