| ffffaraetsadt a întrebat:

AJUTOR! cum pun subtitrare permanenta in romana la un film? stiti o alta metoda de a avea subtitrare la un film pe psp go in afara de asta?

2 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Ar trebui ca filmul sa-l bagi intr-un folder impreuna cu titrarea.Vezi la editorul de film unde are titrare si ii dai sa o aleaga.

| brentcostel a răspuns (pentru Robert):

Caută pe youtube,, cum sa pun o subtitrare definitiva la un mp4'' de la brentcostel.Chiar acel
video are subtitrare în română cu diacritice (ă, ş, ţ) Metoda e rapidă şi funcţională