| Addaa1998 a întrebat:

Ajutor! De ce cand intru pe facebook si dau la mine pe profil imi apare asta:This page was not found? Sau This page was removed? Credeam ca mi-a fost spart contul si am verificat dar ultima oara cand mi-a fost schimbata parola a fost acum un an. Daca ma uit pe profilul meu de pe altul tot asta arata din cand in cand, mai apare uneori si profilul meu

2 răspunsuri:
| toleagiulia a răspuns:

Contultau a fost spart mai mult ca sigur si dezactivat, altfel nu se explica si ca sa il activezi inapoi trebuie sa stii parola ce noua care ti-a fost schimbata.Ai incercat si pe alte dispozitive sa te conectezi?

| Addaa1998 explică (pentru toleagiulia):

Da! Chiar nu stiu care este problema! Sunt foarte speriata! Ultima oara cand a fost schimbata parola a fost anul trecut, eu am schimbat-o. Deci acum imi merge da daca ma mai uit dupa cateva minute apare iar aceeasi chestie!