| Eugeniusu a întrebat:

Am 17 persoane ca urmaritori pe fb, sunt cei care mi-au trimis cereri de prietenie, iar eu nu le-am acceptat inca. Intrebarea mea este urmatoarea: Pot sa le resping intr-un mod cererile si sa imi ramana aceste persoane la urmaritori fara a le avea in lista? Am vazut la unii care au 1.200 de urmaritori, iar la notificarile cererilor nu este nimeni, ii respinge si raman la urmaritori. Dau funda si vot la cine ma ajuta!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, există această posibilitate. Atâta timp cât le ștergi cererea ei te vor urmări încontinuare până când vor intra iar pe profilul tău și se vor dezabona în caz că vor acest lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de cel care iti trimite cerere. Daca iti trimite cerere si iti da unfollow in acelasi timp, poti sa-l respingi linistit pentru ca nu va ramane abonat daca il refuzi. Da, si varianta ta este valabila. Dar tine minte ca poate sa iti dea si el unfollow imediat dupa ce a trimis cererea. Iti trimite cerere fara sa se aboneze la profilul tau.

| Aladin96 a răspuns:

Nu stiu dava merge, dar le poti lasa acolo, eu am 185 de cereri si or sa mai vina...Le colectionez laughing)