| christinebubu a întrebat:

Cum sterg toate notificarile de pe facebook? In special confirmarile cererilor de prietenie? Multumesc

Răspuns Câştigător
| SweetDydyLove a răspuns:

Notificarile, in special cele de la jocuri(care ma deranjeaza pe mine) dai acolo la notificari, apoi, mai la dreapta sus ai un x, dai clik si opresti activitatea(in cazul jocurilor), in cazul altor notificari procedezi la fel, dar in loc d e opreste activitatea v-a scrie altceva.happy Fundita? puppy dog eyes