| anonim_4396 a întrebat:

Am antivirus Norton si cred ca i cam slabuț mi-as mai putea instala inca un antivirus fara sa il dezinstalez pe asta? Daca da, ce imi recomandați? sau dati-mi un sfat va rog.mersi.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

NU poti instala 2 antivirusi in pc niciodata! Retine niciodata :pentru ca in situatia unui atac nici unul din antivirusi nu stie ce sa faca! Te sfatuiesc sa iti instalezi AVG 2011 FREE care este foarte bun de aici http://download.cnet.com/......20142.html si un Firewall free Zone Alarm care este aici http://www.zonealarm.com/security/en-us/trialpay-za-signup.htm si ai scapat de atacuri sau de virusi! Cu amandoua la un loc nu te mai poti virusa decat daca vrei tu (lucrez cu virusi si antivirusi de 8 ani si ce ti-am recomandat free este cel mai bun) Deci sper ca m-ai inteles!

6 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Sa nu faci greseala sa instalezi 2 antivirusi! neaprat da-l jos, restart si apoi instalezi altul! ajunge unul dar bun! incearca un kaspersky! bafta!

| mdany a răspuns:

Buna.Pai ai putea. DAR 2 antivirusi se bat cap-in cap.Adica unul il detecteaza pe celalalt ca fiind un virus. Iar un antivirus bun, pe care il folosesc si eu este Avast.Licenta o poti cumpara de pe avast.ro.Oricum cum crezi.
O zi buna.

| UseR4EveR a răspuns:

Da se poate incearca un AVG:p

| Ady_5411 a răspuns:

Norton e cel mai prost antivirus, alaturi de bidefender...nu e mare diferenta! Incearca Avast!winking

| auras_3322 a răspuns:

Poti sa instalezi altul fara probleme numai ca EX> daca ai Norton si instalezi alta antivirus - norton o sa vada celalat antivirus ca fiind VIRUS si o sa te intrebe daca vrei sa il pui in CARANTINA in rest nimic nu se poate intampla...http://costiradu.blogspot.com/

| asuL_5813 a răspuns:

Deci.eu cred ca norton e destul de bun.acum depinde si ce versiune ai big grin