| Kannaaaaa a întrebat:

Am auzit ca poti trimite sms gratuit de pe net in orice retea (in romania), stiti vreun link ceav?

10 răspunsuri:
| sshhhhhttttt a răspuns:

Www.moove.ro
10 mesaje zilnice:p in orice retea:)

| mousemagic a răspuns:

Www.moove.ro
cel mai bun incercat de mine

| Lyiia a răspuns:

Buna!
Exista! Se numeste moove.Eu il folosesc de cate ori imi trebuie, uite link http://www.moove.ro/
Iti faci cont, cu tot ce iti cere +nr de tel. pentru ca iti vor trimite un cod de validare.Nici eu n-am crezut in asa ceva, dar a mers.
Daca nu poti sa iti faci cont da-mi un mesaj privat si te ajut eu!

| nkd a răspuns:

Descarca de aici peste 20 siteuri de unde poti trimite sms oriunde in lume http://fisierulmeu.ro/......a-rar.html

| Kannaaaaa explică:

sad am incercat sa ma loghez si nu am putut deoarece nu imi trimit codul straight face

| Kannaaaaa explică:

Nu merge nici un site din care mi-ati dat sad, mersi oricum pentru raspunsuri straight face

| facetoface0123 a răspuns:

Da, doar 10 sms'uri pe zi :P http://www.moove.ro/

| Mateut_Natalia_1990 a răspuns:

Www.smsnelimitat.ro, ai sms-uri gratis din cate am vazut.

| Malvina_7314 a răspuns:

Salut. Da este adevarat.Intri pe google si scrii asa: Orange sms, acolo o sa iti apara multe siteuri dar la prima la web sms-Orange acolo o sa fie un plic apesi pe plic si se deschide alta pagina, acolo deam scrii numele nr. de mob. si sms-ul. si trimiti. Atentie poti trimite doar 5 sms-uri pe zi.

| Alin_9501 a răspuns:

Caut si eu de ceva vreme si am descoperit ceva mai tare ca moove, o sa apara in curand, se numeste sms forever si poti trimite sms-uri nelimitate in orice retea din Romania www.smsforever.org