| 3n6L3zW a întrebat:

Am auzit ca poti trisa la aparatele de noroc lipind o bancnota cu scoci si o introduci in aparat si dupa ce o citeste aparatu tragi de scoci si iti iei banii dar creditul ramane inregistrat. Credeti ca este adevarat?

3 răspunsuri:
| 77777Games a răspuns:

Nu nu este adevarat. Sunt modalitati de a trisa dar trebuie sa intrii in softul aparatului. Joca jocuri ca la aparate online pe gratis la http://sizzling-hott.blogspot.com

| artifica1 a răspuns:

Nu.nu este adevarat. dupa ce bagi bani aparatele au un sistem de blocare deci vei ramane doar cu scociuhappy. sunt foarte bine gandite nu vei reusi niciodata sa pacalesti aparatu.la urma urmei este controlat de un calculator. o zi buna

| 3n6L3zW explică:

Stiti cum sa-r putea sa trisez la aparate?