| WalterWhite a întrebat:

Am auzit ca telefoanele Smasung si LG nu sunt bune, ca se strica repede ca nu functioneaza. E adevarat ca am vrut sa imi iau un LG C300, e bun?

Răspuns Câştigător
| DeeaLove08 a răspuns:

Toate telefoanele LG sunt foarte bune. eu am LG ku380 de 3 ani si functioneaza perfect. am auzit ca cele Samsung nu prea au semnal peste tot si dupa 2 ani nu mai functioaneaza asa bine, dar cele LG sunt foarte bune.

4 răspunsuri:
| RoxxuInna a răspuns:

Da este bun si nu se strica repede...se strica doar daca nu ai grija de el in rest nu ti se trica big grin

| claudiu_1345 a răspuns:

Eu am avut un LG cookie si m-a tinut aprox 2 ani. apoi l-am schimbat cu telu actula Samsung galaxy s care e super... cookie ink il folosesc cu alta cartelabig grin iar telu pe care il vrei tu e destul de bun

| andrusk06 a răspuns:

Eu consider ca sunt bune...
Sun destul de neindemanatica,si ca sa mai incalzesc putin atmosfera, va voi prezenta cateva patanii de-ale mele, din care reiese ca telefoanele Samsung sunt foarte bune.
Am un Samsung E2510 si de cand l-am achizitionat, mi-a cazut de cel putin 30 de orihee hee. Pana intr-o zi in care m-am dus in dormitor sa ma uit la Narcisa salbatica, lasand telefonul pe patura.Mama a luat patura sa o scuture,intr-o fractiune de secunda, in care eu eram la baie, si telefonul ramasese pe patura.Cand am venit in casa, mama mi-a dat "fericita"veste ca telefonul meu a cazut de la balcon(noi locuim la etajul 4). Coboara mama jos, cartela era la vreo 10 centimetri de telefon, bateria la un metru, iar telefonul era pe langa tufisuri.Cand a urcat mama cu telefinul sus,am bagat cartela,bateria,ferm convinse ca displayul va fi spart,minune! Telefonul era intr-o stare foarte buna,Nu avea nici urma de zgarietura pe display,iar clapa,din pacate, prezenta foarte mici zgarieturibig grin.
Tatal meu are telefon LG C300, pe negrubig grin.Despre el pot spune ca este foarte bun,performantele fiind: are tastatura qwerty, vibratii, agenda cu imagini 1000 intrari, Memorie interna de 190 MB,Slot card de memorie,EDGE,Bluetooth, WLAN.S.a.
Ti-l recoman cu placere, sper sa primesc fundita.big grin

| MCMinecraft a răspuns:

Eu am un LG kp502 m-i-a cazut de mii de ori pe jos si nu are nimic doar ca sa zgariat da nu are nimic Samsung si LG sunt cele mai rezistente