| RaR a întrebat:

Salut, sunt bune telefoanele de la E-BODA? Se strica repede sau se blocheaza?

1 răspuns:
| Circu_Mircea_1989 a răspuns:

Sall iti pot zice despre telu asta ceva E-Boda Eruption V200 Dual SIM, Black/White Un telefon accesibil, cu performante satisfacatoare.

Procesorul Quad-Core permite o functionare chiar buna, testat fiind si in jocuri mai pretentioase (Dungeon Hunter 4, Real Raceing etc.). Semnalul wi-fi ramane constant la 50% din putere, routerul fiind in camera alaturata, fapt care nu mi se pare prea grav, fiind posibil sa cobor jocurile mai sus mentionate la o viteza acceptabila.

RAM-ul isi face simtita diferenta, inainte avand un telefon cu 512, s-a observat diferenta.

Un lucru peste care nu am putut trece sunt accesoriile din ambalaj. Atat cabul de alimentare cat si cablul OTG, care este prea scurt.

Pentru banii care am dat pe el sunt multumit. Un telefon bun, il recomand!