| andra4u a întrebat:

Am avut acel demo de 30 de zile pentru photoshop si acum l-as vrea din nou. Aveti idee cum sa fac rost de el?

6 răspunsuri:
| An0N1M a răspuns:

Instaleaza-l din nou si o sa vezi ca merge, funda?

| nextlevel999 a răspuns:

happy
nici eu nu am reussit s-l pacalesc
doar daca imi puneam din nou windowsul, dar sunt crackuri pentru Adobe photoshop cs 3 si functioneaza

intra pe extremeshar acolo il vei gasi. seriale poti gasi pe serials.ws

| mFlorian a răspuns:

Dar de ce ai vrea din nou trial period in loc sa-l ai full( chiar daca este ilegal )? Adauga id-ul meu de yahoo messenger si poate te pot ajuta: m1d.florin

| iHack a răspuns:

Dap - cumoara-l si suporta-i pe cei de la Adobe tongue

| wolf2_5938 a răspuns:

Trebuie sa ti-l cumperi! sa.u sa il piratezi de pe net!