| Grigorescu_Tiberiu_Cristian_Andrei_1992 a întrebat:

Am avut niste probleme cu Windows 10 si l-am reinstalat. Totul a mers bine, cu niste mici exceptii, dar o problema majora este ca niciun browser nu vrea sa-mi incarce Facebook-ul. La fel a fost si cu site-ul de downloadare a Google Chrome si cu YouTube. Am reusit totusi sa instalez Google Chrome de la Adobe Flash Player. Cu acesta pot sa deschid YouTube-ul, dar nu pot sa deschid Facebook, cu niciun browser. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Era original

| Grigorescu_Tiberiu_Cristian_Andrei_1992 explică (pentru RAY):

Windows-ul este original. Am instalat mai demult Windows 8.1 original si de la el mi s-a upgradat la Windows 10.

| K0sti a răspuns:

"Am reusit totusi sa instalez Google Chrome de la Adobe Flash Player"... olele, cum e aia!
Youtube nici nu mai foloseste Flash! Mai cititi si voi!

| Grigorescu_Tiberiu_Cristian_Andrei_1992 explică (pentru K0sti):

In primul rand, nu am instalat Adobe-ul numai pentru YouTube [Habar n-am cum ai ajuns la concluzia asta]. Iar in al doilea rand, daca nu imi poti oferi un raspuns care sa ma ajute, mai bine nu mai raspunzi.