| ⅓Al€X_Red Mx⅓ a întrebat:

Am cateva programe de facut filmulete.Va rog dati-mi si mie niste idei de filmulete, iar dupa ce le fac poate le pun si pe youtube.com! Astept propuneri!laughing

Răspuns Câştigător
| bestmusik a răspuns:

Pai cred ca ai putea sa pui un filmulet cu Ovi si Paula Seling, cei care ne-au reprezentat la Eurovision si de care ar trebui sa fim mandrii toti romanii deoarece ne-au reprezentat tara cu succes.
Ai putea sa imbini intr-un filmulet cele mai importante momente ale celor 2:atunci cand au iesit finalisti in Romania, semifinala de la Oslo, finala de la Oslo.
Sper ca ti-a fost de folos ideea pe care ti-am dat-o.