| zatarradontes a întrebat:

Am conectat laptopul la tv prin HDMI si as dori sa stiu cum pot sa vad ceva pentru TV ( un film ) iar pe laptop sa fac altceva. Cine ma Poate ajuta?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu se poate, doar de pe laptop poti reproduce un film la televizor.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu se poate. Doar daca vezi un film de pe Tv (ai intrare USB si pui filmul pe stick).

| CinevaNou a răspuns:

Normal ca poti, apasa stegulet+P si alege Extend.

| marin81 a răspuns:

Trebuie sa setezi din placa video dual screen nu clone/ La clone se va vedea pe ambele ecrane la fel, dar la dual screen vor fi doua ecrane separate

| AlaMic1980 a răspuns:

Nu ai cum este ilogic