| RoyDupuis a întrebat:

Am conectat TV-ul la unitate, dar cum fac ca sonorul sa fie din TV si nu din boxele atasate la unitate?
TV-ul este asta:
http://www.compari.ro/televizoare-c3164/teletech/22855-p 44205444/#

Răspuns Câştigător
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Iti trebuie o mufa separata cu jack de 3.5mm la ambele capete daca vrei sonor de la difuzoarele televizorului.Mufa VGA iti da doar semnal video.

2 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Ai conectat televizorul folosind o mufa HDMI sau una VGA? Daca ai folosit mufa HDMI, te duci jos unde ai iconita de sunet si dai click dreapta, apoi selectezi Playback devices. Selectezi ca implicit televizorul si vei avea sonor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru S3c0ndSh0t):

VGA este...

| S3c0ndSh0t a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti trebuie o mufa separata cu jack de 3.5mm la ambele capete daca vrei sonor de la difuzoarele televizorului.Mufa VGA iti da doar semnal video.