| alexandrubt13 a întrebat:

Am cont pe Facebook, am situri de stiri, prieteni care distribuie anumite avenimente,intreb cand dau sa citesc imi dispare, de multe ori nu reusesc sa citesc nici titlul si imi apare alta postare de stiri sau de la prieteni, daca stau cu sageata fix pe o postare nu o mai misc se schimba continuu postarile, apar alte postari, titluri. Care ar fi problema, de la ei Facebook sau din laptop la mine?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am intalnit problema pe Facebook. Poate fi de la browser, tastatura/mouse defect sau ceva malware. Pentru inceput reinstaleaza browser-ul pe care il folosesti si vezi daca se rezolva problema.

| trophin a răspuns:

Poate le șterg înainte sa le citești și postează altceva

| RaduRobertRO a răspuns:

N-am mai vazut asa ceva, pare sa fie de la tine, desi FB are probleme din ce in ce mai multe si mai ciudate.