| DenisSerban a întrebat:

Am cumparat ieri un aparat foto Fujifilm s1600 si am facut cam vreo 50 de poze.Astazi vad ca bateriile sunt descarcate sad. Nu inteleg cele 4 baterii sa ma tina doar 1 zi? Stiti de unde pot sa iau un incarcator pentru aparat?

1 răspuns:
| maddog95 a răspuns:

Salut! Te sfatuiesc sa iti cumperi bateri reincarcabile, da is mai scumpe dar tin mai mult timp si pot fi refolosite daca iti achizitionezi si un incarcator pentru ele.(bateriile normale fata de cele reincarcabile sunt aproape 0)