| NeacsuVirgil a întrebat:

Am cumparat o tableta Evolio Neura 3G si nu am mai folosio ceva vreme. Azi cand voiam sa o deschid nu se mai deschidea desi se aprindea luminita. Eu nu am incarcatorul original si folosesc unul de PSP, stie cineva de ce nu se aprinde?

Răspuns Câştigător
| malina14 a răspuns:

Lumina e rosie?
Daca da esteca nu e incarcata si daca zicica nu ai incarcatorul original sigur de asta.
Funda?

1 răspuns:
| NoNameHere666 a răspuns:

Poate este din cauza incarcatorului.Am avut si eu o problema asemanatoare la telefonul meu.Nu aveam incarcatorul original,si foloseam altul, dar se incarca foarte greu, dar dupa ce am cuparat unul original, se incarca normal.
Parerea mea este ca, mai bine cauti un incarcator original.