| WinterSoldier a întrebat:

Am cumparat un laptop Dell inspiron N3010 cu procesor Intel® CoreTM i3-370M 2.4GHz, 3GB, 320GB, ATI Radeon HD5470 1GB, FreeDOS, Rosu.
Deocamdata sunt multumita de el. Dar ce probleme pot aparea la el? Aveti si voi spuneti-mi parerea voastra.Intrati pe http://www.emag.ro/......-pDL-27181 pentru mai multe

2 răspunsuri:
| mihai_2762 a răspuns:

Nu poti sa stii dinainte ce probleme pot aparea la un laptop. problemele pot aparea inevitabil acum difera si de utilizatorul laptop-ului. mult succes!

| dcm4ever a răspuns:

Poate e posibil sa se duca acumulatorul daca este incaracat si il ti in priza(asta se intampla la toate laptopurile) in rest nu iti poti da seama de niste probleme(cum a spus si "mihai":Nu poti sa stii dinainte ce probleme pot aparea la un laptop. problemele pot aparea inevitabil acum difera si de utilizatorul laptop-ului.)
Ai grija!