| TMDT93 a întrebat:

Ce parere aveti despre laptop-ul Dell Inspiron N7010?

http://www.emag.ro/......-271824813

2 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
In general bun, dar are palca video dedicata, ceea ce se va simti cand vrei sa faci editare foto complexa, sa vezi un film la rezolutie mare sau la vreun joc mai rasarit.
Sfatul meu e sa renunti la diagonale de 17, 3'', sa te axezi pe 15, 6". Este dimensiunea standard, si tot ce este produs in serie este mai ieftin decat mai mare sau mai mic happy
La aceiasi bani poti gasi fara probleme ceva cu memorie video dedicata.
Succes

| TJohannaB a răspuns:

Este foarte Ok!