| Gagea a întrebat:

Am dat ignore cuiva pe facebook, si acum nu mai vreau sa aiba ignore. Cum fac?

Răspuns Câştigător
| Inkubus a răspuns:

Intri la setarile condului, si in stanga sunt mai multe categorii, dai la Blocare / Block.
Si acolo o sa iti dea o lista cu cei care i-ai blogat. Alegi persoana care vrei sa o deblochezi si gata, insa nu o sa o mai ai la prieteni, dar poti sa ii trimiti cerere de prietenie. Sper ca ti-am fost de folos.Bafta :**
Fundita :33

4 răspunsuri:
| MihaiEdy1993 a răspuns:

Pe bara de sus albastra a facebookului in dreapta apare ca o rotita. Da click pe ea. Click pe Privacy settings. Acum in stanga vei gasi un mic semn rotund cu interzis langa care scrie Blocked Persona sau ceva de genul. Dai click pe el si acum iti va aparea o lista cu persoanele blocate. In dreptul fiecarui nume ai un buton pe care dai click pentru a scoate din lista neagra prietenul dorit.

| dogslover a răspuns:

Pe bara albastra unde poti da si search, ai rotita de masinarie. Apasa pe ea, du-te la privacy settings si de acolo, in partea stanga, ai Blocking
(sau echivaletul din romana). De aici te descurci.

| Manuela18 a răspuns:

Mergi la setari de confidentialitate, uita-te in prtea stanga a paginii si scrie undeva Blocare. Acolo gasesti cei blocati de tine si ii poti sterge.

| Alexucccccaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Buna. In primul rand nu poti da ignore cuiva pe fb, exista doar blocare de utilizator (ca acesta sa nu iti mai poata vedea profilul si postarile tale). Daca vrei ca persoana respectiva sa iti poata vizualiza din nou profilul intri la "Setari de confidentialitate", si cauti in partea stanga "Blocare". Acolo gasesti toate persoanele pe care le-ai blocat.
Sper ca ti-am fost de ajutor.