| CMdragos a întrebat:

Am de invatat foarte mult pentru scoala de asistenti medicali si as dori un program in care sa pot da copy paste si acesta sa imi citeasca in romana ceea ce am compleat eu.Ma puteti ajuta cu un program? as dori sa fie unul pentru pc

3 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Deci ai nevoie de un program tts. Exista multe dar majoritatea celor bune sunt pe bani.

| CMdragos explică (pentru PainTech):

Imi poti recomanda unul bun pentru pc care să citească destul de clar si nu ca robotul de pe google translate? Sunt dispus să cumpăr unul daca isi face treaba.