| Pain15 a întrebat:

Am descarcat cea mai noua versiune de la chat engine pentru un joc si nu pot nici macar sa intru in el, imi da direct urmatoarea eroare: the system cannot find the file specified...
ce trebuie sa fac?
FUNDA!

6 răspunsuri:
| Perversul69 a răspuns:

Spune-mi versiunea cheatului si jocul...si te voi ajuta

| Pain15 explică (pentru Perversul69):

Cheat Engine 6.3 jocul Zombie Lane (dar nu pe fb ci pe un site:agame)

| Pain15 explică (pentru Pain15):

Sa-l pornesc am reusit... era din cauza ca foloseam mozila ..pe chrome a mers
dar tot nu stiu sa-l folosesc.

| Perversul69 a răspuns (pentru Pain15):

Eu ma specializez mai mult in jocurile de pe facebook dar voi incerca... spune-mi ce vrei sa faci cu cheatul si daca reusesc iti voi face un video ca sa intelegi. Vrei sa adaugi bani? sau ce?

| Pain15 explică (pentru Perversul69):

Vreau energie... si inteleg video-urile
E foarte usor dar nu stiu dc nu-mi merge daca ai putea intra la mine in pc sa incerci?

| Pain15 explică (pentru Perversul69):

Ai reusit ceva la jocu' ala?
Daca nu merge acolo incearca pe FB ca il gasesti si acolo.