| PupicelT a întrebat:

Am descarcat jocul volfied si nu merge...se deschide in WinRAR si dupa apare o fereastra cu diagnostic messages si zice cannot execute c:/users...cum fac sa mearga? am windows 7 si cred ca aici e problema straight face

Răspuns Câştigător
| 000MadMAX000 a răspuns:

Asa pai extragel din arhiva si apoi instaleaza-l daca e necesar. Daca nu necesita instalare din moment ce jocul este extrem de vechi va trebui sa fai niste setari inainte de a putea intra in el.Dai click dreapta pe launcher-ul jocului si dai la proprietati>compatibillity>si acolo bifezi toate casutele alea si dai apply apoi ok.

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ohohohohooo... Volfied are vreo 20 de ani, te-ai astepta sa mearga si pe Windows 7? Tare ma indoiesc...

| 000MadMAX000 a răspuns:

Pai in ce format este fisierul?

| PupicelT explică (pentru 000MadMAX000):

Cum adica? big grin

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru PupicelT):

Pai tu ai zis ca se deschide cu winrar.Iar eu am intrebar ce extensie are gen:rar,zip, iso, bin, cue, mdf? Jocul e foarte vechi.

| PupicelT explică (pentru 000MadMAX000):

Da stiu... extensie gen zip big grin

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru PupicelT):

Asa pai extragel din arhiva si apoi instaleaza-l daca e necesar. Daca nu necesita instalare din moment ce jocul este extrem de vechi va trebui sa fai niste setari inainte de a putea intra in el.Dai click dreapta pe launcher-ul jocului si dai la proprietati>compatibillity>si acolo bifezi toate casutele alea si dai apply apoi ok.

| Mogosanu_Gaby_1995 a răspuns:

Cum il pot face sa mearga pe vista home premium ca si la mine face la fel si am bifat toate casutele alea si tot nu merge? va rog mult ajutati-ma multumesc!