| syjey a întrebat:

Am descarcat photoshp CS5, l-am luat pe mai multe bucati adica arhiva winrar,dar nu stiu cum sa-l instalez

Răspuns Câştigător
| samy95 a răspuns:

Pai trebuie sa-l dezarhivezi(selectezi toate alea si dai dezarhivare) si dupa aia dai sa-l instalezi

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

In una din arhive, trebuie sa ai Setup-ul, sau fisierul de instalare (Installer). Dupa ce l-ai dezarhivat pe tot, si ai pus fisierele intr-un singur folder, dai click pe Setup si instalarea trebuie sa inceapa.

| вσмвση3ℓ a răspuns:

Daca e pe multe parti, mai multe arhive... deschizi o arhiva selectezi cele care sunt in arhiva si le scoti din ea si se extrag din toatewinking si apoi install...

Bafta.

Răspuns utilizator avertizat