| Răpităînnori a întrebat:

Jucăm adevăr sau provocare şi am primit provocarea să aflu PINul unui card SIM. Cum aflu PINul? Cardul SIM e scandinav.

7 răspunsuri:
| DrMihailoviciS a răspuns:

Din moment ce simul este din străinătate, provocarea chiar devine provocare. Trebuie sa contactezi firma de telefonie și să te milogești de ei sa îți de-a pinul. Am avut nevoie acum mult timp de un pin de la o cartela dialog, și am mers la un magazin de-a lor. Le-am spus că s-au jucat copiii mei cu telefonul, și au instalat un pin, când de fapt eu îl uitasem happy
Sper ca te-am ajutat! Doamne ajuta!
DrMihailoviciS

| Răpităînnori explică (pentru DrMihailoviciS):

Nu cred că îmi dau ăia PINul sau mai ştii?

| DrMihailoviciS a răspuns (pentru Răpităînnori):

Sunt oarecum obligați să ți-l ofere. Din moment ce ești client, ai dreptul la suport. Încearcă și ai să vezi

| Răpităînnori explică (pentru DrMihailoviciS):

Cardul SIM nu e al meu deci nu le sunt clientă. E un card SIM vechi de care persoana nu mai are nevoie.

| DrMihailoviciS a răspuns (pentru Răpităînnori):

Încercați! Altfel nu aveți cum sa aflati pinul

| Răpităînnori explică (pentru DrMihailoviciS):

Cardul SIM scandinav se cumpără cu cardul de identitate sau paşaportul deci încerc degeaba.

| Răpităînnori explică (pentru DrMihailoviciS):

Am pierdut provocarea dar nu-i nimic, nu era ceva important. O zi bună.