| inna a întrebat:

Am descarcat programul mv2 player, dar in timp ce ruleaza filmul se aude vocea unui tip, care nu stiu in ce limba traduce filmul. Din aceasta cauza nu se mai aude bine sonorul original al filmului.Nu stiu ce este in neregula l-am dezinstalat si instalat din nou si tot asa se aude.Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| antonemarian a răspuns:

Te ajut cu mare placere. NU VREAU SA FAC RECLAMA, dar MPLAYER (audio-video+codecuri). 2007-11-18. Full-Package si il poti lua de aici: http://www.softpedia.com/......age.shtml. Bafta.

9 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

In cele mai multe tari traducerea se face prin dublare, nu prin subtitrare. Cauta filmul original in engleza... Probabil ai nimerit o varianta din alta tara si iti traduce tot filmul.

| bozo a răspuns:

Dublajul nu poate fi scos cu nici un program. Sonorul original nu se va auzi niciodata daca este dublat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum te pot ajuta dar varamea stie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stergel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hello

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nui programu care trebuie e cel cu virusi nu-i bine ce ai facut imi pare rau asta e viata mai invata si u nu mai cere ajutoru la nimeni de asta ai creier sau nu ai...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am eu ceva de spus. intra in setings apoi traslate files romanian si apoi pui sa vezi filmul unele cuvinte nu ti le va scrie. dar celalante cuvinte ti le va scrie in romana...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inna?

| yunus a răspuns:

Incearca MKVToolnix. Poti scoate bublarea si este valabil si pentri Divx