| KirigayaKirito a întrebat:

De ce nu imi merge BS Player? L-am avut instalat dar nu se audea sonorul, l-am dezinstalat si cand l-am instalat din nou imi aparea eroare la descarcarea de codecuri, deci intr-un final nu merge( ori de unde l-as descarca). Care este cauza? Numa erori am facut I don't want to see, stiti alt program asemanator care sa citeasca subtitrarea cand o pun pe film? (Inafara de media player si media player classic ca acelea nu merg) sad

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| boomblast a răspuns:

Ai mai instalat alte codecuri in afara de cele din bsplayer? uite aici un player ok: http://www.altools.com/ALTools/ALShow.aspx