| RazvanFlorea1993 a întrebat:

Am descarcat un film si Bsplayer reda imaginea filmului sub forma a doua imagini una langa alta. Unde trebuie sa umblu, la setari pentru a face sa se vada normal, o singura imagine?

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Cred ca este vorba de un film in 3D si va trebuie ochelarii speciali pentru filme 3D! Ochelarii speciali il gasesti la www.okazii.ro-3 lei/bucata sau la www.samsung.ro sau la www.cel.ro sai la www.iasivezi.com,etc... vezi la Google!

1 răspuns:
| aihao4 a răspuns:

E un film