| Laawr a întrebat:

Am descarcat un joc, dupa l-am dezinstalat si vedeam ca zice "nu poate fi sters deoarece acest program este deschis in alta parte" am intrat in task manager am luat fiecare la rand, pe google, nu era nimic deschis in legatura cu el, am dat 1 restart pc tot asa, am mai dat 1 restart pc dupa s-a sters singur, e vreo sansa sa am virus in pc chiar daca am malwarebytes, avast free, Microsoft security essentials si am dat o scanare si cu bitdefender online, si n-a gasit nici unu nimic, ceva sanse sa am vreoun virus?

10 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Descarca de aici Unlocker. E gratis si foarte bun pentru anumite erori ca aceea pe care ai avut-o. Si multe altele:
http://www.filehippo.com/download_unlocker/

| Laawr explică (pentru horia2012):

Am unlocker, i-am dat unloc si zicea, ca nu este blocat, i-am dat totusi delete si nu s-a sters (s-a sters automat dupa un restart)

| horia2012 a răspuns (pentru Laawr):

OK.Cate odata le mai gasesti ca procese in task manager,
(s-a sters automat dupa un restart) dar trebuie sa stii cam ce procese ruleaza in mod obisnuit.Descarca Process Explorer:
http://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb896653.aspx
sau
http://www.filehippo.com/download_process_explorer/
Oricum nu strica sa stii ce procese ruleaza mai in amanunt decat task manager.

| ovidiu8msn a răspuns:

Nu ai nimic.

| soaitamarius a răspuns:

Daca antivirusu nu a detectat inseamna ca nu ai darnai grija nu folosi mai multe antivirusuri nu te ajuta la nimic sa ai 3 antivirusuri ba chiar pot strica...

| AnimeKid a răspuns:

Un pont : nu folosi mai multe antivirusuri. cit despre joaca incearca sa o dezinstalezi prin Start>Control Panel> si acolo vezi ceva cu dezinstalarea programilor!
sau daca nici asta descarca Your uninstailer!

| Laawr explică (pentru AnimeKid):

Jocul nu a fost instalat, doar dezarhivat, la instalare mi-a dat o eroare si nu s-a instalat complet. si n-am vrut sa-mi bat capul cu el.

| AnimeKid a răspuns (pentru Laawr):

Aa, incearca dar sa stergi manual arhiva si inceputul instalarii...

| Laawr explică (pentru AnimeKid):

Am sters tot.

| danyboy_6762 a răspuns:

Salut!
Nu ai niciun virus e doar o eroare jalnica ce se produce in window stai linisti ca nu esti singurul care intampina inconveniente din astea.
Bafta si la mai bine!

Sugestie
Ma gasesti pe : www.danielmarius.blog.com
si
www.facebook.com/mariusdani19