| bubu432 a întrebat:

Am descarcat un joc. l-am instalat si cand vreau sa intru in el imi da o eroare cu :reinstal the program

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dezinstaleaza-l! Nu este bun jocul!

| ZEU93 a răspuns:

Poate a aparut o eroare in timpul instalarii incearca sa faci ce-ti recomanda insasi calculatorul si sa reinstalezi jocul happy

| albastrucanoaptea a răspuns:

Pai e evident ca nu a fost instalat bine si se cere reinstalat. E posibil sa ai kitul corupt sau sa ai sistemul paradit, sau sa nu se indeplineasca cerintele minime. Da' oricum ar fi "reinstalL the program" imi spune ca nu a fost instalat corespunzator. Come on...