| CiumacAndrei a întrebat:

Am descarcat acest joc,, Gta san andreas,,.L-am instalat corect.Cand vreau sa intru in el se incarca putin si dupa de eroare dc? Spune ca e un inconvenient! ...Indeplinesc cerintele.Cine ma ajuta funda!

Răspuns Câştigător
| dracu14 a răspuns:

Am impresia ca nu ai bagat crack-ul
daca l-ai instalat cu power iso sau daemon tools inseamna ca nu ai bagat crack-ul

4 răspunsuri:
| Alexandru98 a răspuns:

Probabil nu era freelech
mai instalează-l odată
de data asta să fie freelech

| NotoriousG a răspuns:

Cauta pe youtube. (scrii Gta San Andreas error. si scrii cum se numeste eroarea) Sterge Modurile, sterge din My Documents folderul Gta

| CiumacAndrei explică:

P.S.Lam descarcat si de pe siteuri diferite.

| kimy22 a răspuns:

Si eu am avut mai demult jocul si cand intram pe el se bloca tot calculatorul si nu mai puteam sa ies(nici de la buton nu se inchidea) si tata l-a sters si l-a descarcat din nou(de pe alt site) si atunci a mers.