| roby0067 a întrebat:

Am doar un PC si vreau sa am net pe telefon si tableta fara sa platesc cum sa fac? Ar mai fi cu router dar nu stiu daca merge sa prind semnal decat daca e conectat la un pc. Funda !1

Răspuns Câştigător
| telluno a răspuns:

Salut ROby,
Cumpara-ti un router wireless si nu ai nici o problema.
Conectezi cablu de la net in el si inca un cablu de jumate de metru de la pc la router.
Pune-ti parola pe wireless ca sa ai doar tu acces la net si sa ai o viteza mai mare.(atunci cand iti intra si altcineva pe wireless iti scade tie viteza)
Succes.

| roby0067 explică (pentru telluno):

Cat costa un router cu wireless daca raspunzi si la asta iti dau funda happy

5 răspunsuri:
| telluno a răspuns:

La mine l; a munca la hypermarketul real, consta intre 900 mii si 1 milion maxim.
E ieftin happy

| KanameKuran a răspuns:

Pai:
1 Bagi firul de net in router si te asiguri ca routerul are si wi-fi si port pentru pc.
2 Mai scoti un fir din router in pc ca sa ai net si la pc.
3 Te conectezi cu tableta si telul la router.
Felicitari ai reusit sa ai net gratis.
Pentru orice eroare te rog sa imi comentezi raspunsul.