| alexandra033 a întrebat:

Am downloadat de pe programul GetGo Download Manager o melodie, cand intru la proprietati imi spune ca este arhiva RAR. Cee program imi trebuie ca sa pot asculta melodia? Urent!

Răspuns Câştigător
| eucumine010 a răspuns:

Trebuie dezarhivata cu WinRar. http://www.rarlab.com/download.htm

| alexandra033 explică (pentru eucumine010):

Imi spuisi cum o desarhivez? ca nu am ideebig grin

| eucumine010 a răspuns (pentru alexandra033):

Dupa ce ai instalat programul, dai click dreapta pe ceea ce vrei sa dezarhivezi, melodia in cazul tau si selecteaza, Extract Here.

4 răspunsuri:
| costel24ro a răspuns:

Downlodezi winrar si dezarhivezi melodia si apoi o asculti normal in winamp sau cu ce asculti tu de obicei!

| ElenaMaria1 a răspuns:

Trebuie sa o dezarhivezi. dai click dreapta pe fisier si apoi trebuie sa scrie