| andreetgv a întrebat:

Am downloadat jocul GTA SAN ANDREAS de pe net si mi la dat cu masini vechi ce pot sa fac? sunt la primul oras asa e normal sa fie jocul la primul oras? si app m-am uitat la acel filmulet de la inceputul jocului si scria acolo anul 1992 e normal?

17 răspunsuri:
| Alex_9605 a răspuns:

Pai ala-i Gta San Andreas asa cum l-ai descris tu. Sper ca nu-l confunzi cu GTA IV. Daca vrei GTA SA cu masini noi si alte nebunii cauta GTA SA V2 sau a aparut V3 facut de un roman (ovisebdan).

| Madalin a răspuns:

Descarca Gta San Andreas deluxe.are masini super tari.

| TeoPT a răspuns:

Pai de oriunde ai face rost de el tot cu masinile originale ale jocului ti'l da. daca vrei masini faine trebuie sa bagi moduri.winking

| Serendipity17 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred cada
dar cumse scoate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| stefanvladvlad a răspuns:

Poti sa ai masini noi, rapide, frumoase si fara moduri(ca s-ar putea sa aiba virusi).
Tot ce trebuie sa faci e sa scrii GUSNHDE cand incepi sa joci.
Si apoi toate masinile din joc sunt noi.
FUNDA te rog!
Bafta la joc!

| dariusgta a răspuns:

Baga moduri, dar in primul oras cam asa sunt masiniile in san fierro sunt mai faine si rapide masiniile dar tot vechi sunt.deci BAGA MODURI!

| AnDr3Y131101 a răspuns:

Poti baga coduri. Uite de exemplu jumpjet este un cod care il scrii pur si simplu pe tastatura

| bOgDy_8890 a răspuns:

De unde downloadez san andreas?

| PowerAndVolume a răspuns:

Pai daca ai vrea masini din astea noi, faine, marfa etc...Ai nevoie sa-ti bai moduri.De exemplu eu le bag cu IMG tool.Downloadezi un mod si dai click pe img tool. Dupa aceea dai ctrl+L si dai pe gta3. Apesi F2 si scrii numele vehiculului.De exemplu blade.Stergi de la el txd si dff si bagi dai parca ctrl+A si selectezi folderul unde ai modurile dorite.

| ionutztpu123 a răspuns:

Da e normal dar daca vrei masini noi iti da eu o parola
GUSNHDE = MASINI NOI SI RAPIDE

| Dana_Rimmel_1972 a răspuns:

Eu zic ca mai bine imi fac eu masini decat sa-l iau cu masinile facute de altu LOL!